DomConsult dołącza do grona klientów

Powiększa się grono klientów BSMC. Od września nowym klientem jest poznańska firma DomConsult Sp. z o.o., a przedmiotem współpracy są usługi doradcze w zakresie PR-u produktowego, wspierającego sprzedaż systemu klasy ERP: „Granit”.

DomConsult Sp. z o.o. jest producentem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie, dedykowanych dla przedsiębiorstw komunalnych – w tym ciepłowniczych i wodociągowych oraz zarządców nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i budynków użyteczności publicznej.

W skład oferty firmy wchodzą systemy: Granit Home, e-granit, Granit Thermal, Granit Aqua oraz Granit FM. Są to rozwiązania klasy ERP (ang. Enterprise Resources Planning), które obok standardowych funkcjonalności umożliwiających bieżącą ewidencję zdarzeń gospodarczych, wyposażone w szereg rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami i obszarami problemowymi typowymi dla zarządców nieruchomości, producentów energii cieplnej czy zakładów wodociągowo-kanalizacyjnych.

DomConsult Sp. z o.o. istnieje i działa na rynku polskim od 1999 roku, a siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Więcej informacji: www.domconsult.com